23.12 Католицьке Різдво в Будапешті від 45 €

Блог

Угорський термальний вікенд+Відень

Львів-Мезекевешд–Будапешт-Відень-Егерсалок-Егер- Львів

Шопінг в програмі туру!

СПО на Выезд 23.12 ( Католическое Рождество ) , цена всего 45* евро !!!

 

День 1
19.30 Збір групи .
20.00 Виїзд зі Львова . Можлива Підсадка в Ужгороді. Нічний переїзд в Угорщину
День 2
Приїзд в один з найкращих термальних курортів  Північної Угорщини Мезекевешд.Купальні “Жорі”-самий більший і популярний пляж і лікувальна купальня на півночі Угорщини.Води “Жорі” користуються великою популярністю в світі!В склад термального комплексу входять як закриті,так і відкриті басейни,які працюють цілий рік з звичайною і термальною водою.( вхідний білет 6 євро)
Збір групи,переїзд в Будапешт.
Приїзд в Будапешт.
23.12 Католицьке Різдво в Будапешті від 45 €23.12 Католицьке Різдво в Будапешті від 45 €23.12 Католицьке Різдво в Будапешті від 45 €
-Факультативно пропонуєм оглядову екскурсію в Будапешті. Ви можете повністю насолодитись красою міста, ідучи  вуличками та вдихаючи аромат благородного міста. На берегах Блакитного Дунаю розкинулось багато міст, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. Під час екскурсії з Вами величаво привітається Королівський палац, постане старовинний Рибальський бастіон, який більше нагадує казковий замок, а на іншому березі Дунаю сяє благородністю та красою гордість Пешту – Будинок Парламенту, що поєднує в собі неготичні елементи з паризьким боз-аром. Ви також побачите найбільший храм столиці – Базиліку Святого Іштвана та побуваєте в красивому парку Варошлігет, де Вашим очам буде відкрито неперевершений замок Вайдахуняд, монумент Анонімусу та велична площа Героїв!(7 євро)
Пропонуємо самостійно відвідати  купальні Сечені (16€), одні з найбільших термальних купалень Європи, що знаходиться в найгарнішому куточку міста – парку Варошлігет. Ви можете розслабитись після нічного переїзду у басейні під відкритим небом, чи сходити на водні розваги, або ж піти до гейзера, чи розслабитись у джакузі. Будьте певні – відпочинок та гарний настрій гарантовано!
-Факультативно пропонуєм – завітати в Торговий Центр «Кампона»(5€),. Це просто мрія для тих, хто любить шопінг! Для бажаючих побувати у світі підводного царства або екзотичних тварин – рекомендуємо побувати в тропікаріумі та океанаріумі (6€). Ви зануритесь у світ вишуканої природи, побуваєте у 8-ми залах, познайомитесь з цікавими тваринами та навіть прогуляєтесь у акваріумі-тунелі, побачите хижаків та маленьких рибок, привітаєтесь з великим скатом! Ви отримаєте незабутні враження від прогулянки по тропічному раю.
-Факультативно – «Обійми Будапешту» – відвідати екскурсію головною торгівельною вулицею історичного міста – вулицею Ваци (6€), де ви отримаєте насолоду від покупок, придбаних сувенірів та смаколиків. Ми також піднімемось на гору Геллерт, з верхівки якої відкривається неймовірний вид на обидва береги Дунаю – старовинну Буду та величний Пешт, все місто відкриває Вам свою душу як на долоні – мости, дахи будинків, обвіяні історією, верхівки церков та замків та, звісно ж, ріка, що в’ється наче змійка поміж міста, весь час намагаючись знову поділити Будапешт на два різних міста. Але мости не дозволяють!
-факультативно пропонуєм «Столиця Марципанів» – вирушити до мальовничого містечка Сентендре * (15€). З XVII ст. тут жили серби, греки, угорці, німці, румуни та словаки. Саме тому архітектура тут досить своєрідна. Тут, немов живі, виросли різнокольорові будиночки, які пліч-о-пліч тримаються разом вздовж в’юнких вуличок. Вже сто років місто славиться своїм живописом, тому тут так багато музеїв. В Сентендре також є одна з найвужчих вуличок у світі! Проте, головна гордість цього провінційного містечка – це Музей марципанів! Де можна побачитивиготовлені з марципанів: макет Парламенту, сімейний портрет Габсбугрів, Майкла Джексона у повний зріст та багато інших цікавий смачностей. Ви також маєте змогу придбати марципани на свій смак для себе та своїх друзів. Також рекомендуємо зазирнути до ювелірногоцентру «Каприз», який займається обточенням найбільших діамантів у Європі. Вашій увазі буде надано музей ювелірних виробів, майстерні-мануфактури, кінопроекційна зала, кафетерій та демонстраційні зали. Вільний час. Повернення в Будапешт.
– «Світло тисячі вогнів»* – поплавати у човнику по широкому Дунаю (18€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі…  З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!
Вільний час.
Поселення в готель.Ночівля
День 3
Сніданок.Виселення з готелю.
– рекомендуємо подорож до шикарного міста Відня – «Відень та велич його замків»* (25€). Відень став культурною столицею Європи, завдяки картинним галереям, концертним залам і Всесвітньо відомій Віденській опері. Це місто, яке вподобають шанувальники вишуканої і водночас помпезної архітектури, славиться також своїм величезним музичним спадком.
Оглядова екскурсія(8€) відкриє перед Вами величну Ратушу, гордий Парламент, неперевершену Віденську оперу та готичну красу Собору Святого Стефана, який височіє над дахами міста. Місто притягує до себе і немов хоче поділитись таємницями…
– Факультативно пропонуєм поїздку в замок «Палац Імперії – Шенбрунн(8€).Відень з повагою та турботою оберігає традиції Імперії. Резиденція Габсбургів – палац Шенбрунн – одна з найбільш важливих споруд австрійського бароко загалом. Розкішний палац та чарівний парк, яким колись прогулювались пари королівських сімей. В парку Ви також побачите Пальмовий будиночок, павільйон Глорієтти, лабіринт та зоопарк. Але як ніколи приємно потішитись сонячному промінню під час прогулянки парком поміж дерев та відпочити на лавці, уявляючи себе королем чи королевою!
23.12 Католицьке Різдво в Будапешті від 45 €23.12 Католицьке Різдво в Будапешті від 45 €23.12 Католицьке Різдво в Будапешті від 45 €
При відсутності факультативу в Відень і при бажанні більшості групи.
-Факультативно пропонуєм завітати в Егерсалок(трансфер 3 євро) – і  відвідати в унікальну купальню і Велнес-купальню в Егерсалокку.Угорське “Памуккале”,дивовижні пейзажі оточують цю купальню.Справжня соляна гора знаходиться всього кілька кроків від купальні.Тут можна не тільки покупатись на славу , але і зробити гарні фотографії.(вхідний білет оплачується додатково,орієнтовно 6 євро)
-факультативно   запрошуємо Вас на дегустацію молодого вина з гуляшем (13€). Неподалік від старовинного центру міста знаходиться найвідоміший регіон Угорщини – Долина Красунь. Це завжди було доволі цікавою місцевістю, від чого її історія вже повністю переплетена з легендами, пов’язаними з походженнями її назви, зі знаменитими винами, виготовленими в цій місцині. Різновидів вин тут дуже багато, деякі з них також мають власні легенди. Найвідомішим з вин досі залишається «Егри Бікавер» («Бича кров»). Ходить легенда, що під час захисту міста від навали турецьких військ Іштван Добо наказав напоїти воїнів червоним вином, щоб додати їм хоробрості. І хоча чисельність турецьких військ значно перевищувала угорські війська, останні здобули перемогу. Побачивши червоні бороди угорських солдатів, турки вирішили, що вони напилися бичачої крові, яка надає сили і хоробрості. Крім «Бичачої крові» є багато інших знаменитих вин у льохах Долини Красунь. Ви матимете змогу покуштувати їх разом зі смачним угорським гуляшем.
23.12 Католицьке Різдво в Будапешті від 45 €23.12 Католицьке Різдво в Будапешті від 45 €23.12 Католицьке Різдво в Будапешті від 45 €
Збір групи,переїзд в Україну
Приїзд у Львів орієнтовно після 11:00
В разі ненабору факультативу відміченого * , кошти переносяться на факультативи,які відбуваються,кошти переносяться на інші факультативи з урахуванням їх вартості!
Стоимость тура при оплате
Взрослые
Дети до 16 лет
Больше 5 недель до начала тура
49
44
Больше 3 недель до начала тура
59
54
Меньше 3 недель до начала тура
65
58
В ціну входить:
В ціну не входить:
 • всі трансфери згідно програми;
 • екскурсії по програмі;
 • проживання в готелі 2*-3*;
 • сніданки;
 • супровід представника фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • харчування, не передбачене програмою;
 • вхідні квитки;
 • консульський збір 35€ + візова підтримка 10€ при подачі в консульстві  і тільки 5€ при подачі в візовий центр
 • медичне страхування 35 грн;
 • особисті витрати;
 • факультативи.
 • Туристи, що бронюються по одиночно, будуть розміщені в 2-3-х місних номерах.
 • При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі 18-22 місному ( кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3 та інш.).
 • Агентство, в якому був куплений тур, несе відповідальність за достовірну інформацію надану туристам про програму тура ТФ « Гал-Круїз » і необхідних документів для відкриття візи.
 • Отриманий інфолист не свідчить про вихід віз з консульства.
 • Поселення в готелях після 14:00. Звільнення номерів до 10:00.
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Фірма не несе відповідальність за корки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної рекомендованої екскурсії 30 осіб при групі 45 чол., при групі 20 чол. – 20 осіб. При меншій кількості туристів екскурсія/поїздка не відбувається. Будь-які претензії, пов’язані з незнанням туристом даного пункту, розглядатися не будуть.
 • Будь-які претензії розглядатися не пізніше 5-ти днів після закінчення туру. По закінченню п’ятиденного терміну, будь-які претензії розглядатися не будуть.
 • Вартість факультативних програм складається з : вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, оплат доріг, (паркувань) і/або послуг гіда та/або резервації всіх цих послуг.
 • Під час туру ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готеля та автобуса.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

 

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Посейдон тур Дніпро