Як зробити так, щоб на курорт летіти вранці, а назад ввечері?

pro_ranni_charteri_poseidontour_ Блог
При підборі туру нам дуже часто озвучують побажання, щоб туди виліт був ранковий і бажано раніше, а назад вечірній. Ми кожен раз пояснюємо, що в більшості випадків до складу туру включено чартерний переліт.

Особливість чартерів – в тому, що це рейси, які фрахтує туроператор для доставки своїх клієнтів на курорти. Це завжди рейси по самій вигідною ціною і в той же час з нестабільним розкладом. Тк. за правилами, точний розклад таких рейсів встановлюється тільки напередодні вильоту.

Тому навіть якщо і будуть в розкладі рейси туди вранці, назад ввечері – за добу все може помінятися.

У деяких туроператорів ціна на тур залежить від обраних рейсів. Природно, чим зручніше рейси, тим вище ціна. При цьому ризик, що рейс зміниться все одно залишається.

З відкриттям нових напрямків, авіакомпанії стали в терміновому порядку верстати польотні програми. Зараз приходить багато змін, рейси то додають, то прибирають.

Якщо ви не готові миритися з такою ситуацією, можна летіти регулярним рейсом.
Вартість туру з такими перельотом збільшується приблизно на 200-300 євро з людини і більш.

І теж немає гарантії, що на обраний вами курорт рейс летить точно до розрахункової години в готелі. Всі рейси в світі не можуть літати в одне і теж час. І не з усіх міст літають регулярні рейси на курорти.

Також важливий момент!
Розрахунковий час в готелях зазвичай – опівдні. В цей час гості, чий відпустку підійшов до кінця звільняють номера. Далі на протязі 2-3 годин персонал готелю робить прибирання і в районі 14-15 годин видаються ключі новоприбулим. І з цього часу починається оплачений час в готелі.

Якщо рейс прилітає рано вранці, то ви будете до 14:00 чекати ключі від номера. І це нормально. Це правило всіх готелів світу.

Закінчується оплачений час в готелі в останній день о 12:00. Незалежно від того, у скільки вилітає ваш рейс.
Якщо виліт пізній, то можна продовжити номер за додаткову плату. Але не в пік сезону.

Якщо Вам потрібна доромога у бронюванні відпочинку, ми залюбки Вам допоможемо зветртайтесь.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Посейдон тур Дніпро