ГАРЯЧІ ТУРИ автобусні від 33 ЄВРО!

Унікальна можливість отримати знижку до 40% на будь-який акційний тур.
Умовою участі в цій акції є своєчасна оплата туру та оперативне надання документів.
 

 

       
Назва туру ▾ТривалістьДати
виїздів
ВартістьДорослі / Діти до 16 роківВартістьДорослі / Діти до 16 років
Термін дії акції
 
Ваш красивий вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт4 дні14.06*150€/140€115€/105€
31.05 17:00:00 — 04.06 16:00:00
 
Яскраве тріо: Краків, Відень, Будапешт3 дні14.06*125€/120€88€/83€
31.05 17:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Вікенд по європейськи: Будапешт, Відень, Прага, Краків5 днів14.06*175€/165€128€/123€
31.05 18:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Бліц Венеція4 дні14.06*120€/115€99€/94€
31.05 18:00:00 — 04.06 16:00:00
 
Супер Бліц Венеція4 дні14.06*75€/70€58€/55€
31.05 18:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Бліц Прага та Відень4 дні14.06*105€/100€75€/70€
31.05 18:00:00 — 04.06 16:00:00
 
Супер бліц Прага та Відень4 дні14.06*60€/55€45€/40€
31.05 18:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Супер бліц Будапешт та Відень4 дні14.06*43€/38€35€/33€
31.05 18:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Вихідні у Кракові4 дні14.06*75€/70€45€/40€
31.05 17:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Іспанія — смак сієсти (відпочинок на морі)10 днів15.06395€/380€325€/315€
31.05 17:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Класика Італії: Рим, Флоренція, Венеція6 днів16.06*295€/285€225€/215€
31.05 18:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Тірренське узбережжя Італії (відпочинок на морі)8 днів16.06325€/315€288€/278€
31.05 18:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Бліц Париж6 днів16.06*215€/205€165€/155€
31.05 17:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Бліц Франція6 днів16.06*215€/205€165€/155€
31.05 18:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Шейк по-європейськи6 днів18.06*220€/210€185€/175€
31.05 18:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Вихідні Будапешт, Венеція та Верона5 днів20.06*145€/140€118€/113€
31.05 18:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Ваш красивий вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт4 дні21.06*150€/140€135€/125€
31.05 17:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Бліц Дрезден та Прага4 дні21.06*105€/100€65€/60€
31.05 17:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Супер бліц Дрезден та Прага4 дні21.06*55€/50€39€/34€
31.05 17:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Вихідні Будапешт, Відень, Прага5 днів21.06*130€/125€99€/94€
31.05 18:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Супер бліц Будапешт та Відень4 дні21.06*43€/38€33€/30€
31.05 18:00:00 — 04.06 16:00:00
 
Горизонти Півночі –Стокгольм, Копенгаген, Осло + Фіорди!9 днів22.06*400€/380€340€/325€
31.05 19:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Іспанія — смак сієсти (відпочинок на морі)10 днів22.06395€/380€325€/315€
31.05 18:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Бліц Відень та Венеція + Верона5 днів22.06*145€/140€105€/100€
31.05 17:00:00 — 04.06 16:00:00
 
Знайомтесь, Іспанія! (відпочинок на морі)10 днів22.06405€/390€335€/325€
31.05 17:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Три мушкетери Амстердам, Брюссель, Париж8 днів23.06*325€/310€245€/235€
31.05 18:00:00 — 04.06 16:00:00
 
Незабутній вікенд: Стокгольм, Рига, Вільнюс, Люблін5 днів27.06*170€/160€138€/133€
31.05 19:00:00 — 05.06 16:00:00
 
Оцените статью
Посейдон тур Днепр