Гамарджоба, Новий 2018 рік 5 ночей / 6 днів

Грузия, Новий 2018 рік Блог
 код пропозиції 10
Вартість : 365.00 USD

ДАТИ ВИЇЗДІВ

Грудень
29

 

1 день
Приліт в Тбілісі
Зустріч в аеропорту. Трансфер в Готель. Розміщення в готелі. Ночівля.

 

2 день
Сніданок в готелі.
Зустріч з гідом в холі готелю о 10.00. Відправлення на екскурсію.
Ми відвідаємо монастир Бодбе, де похована одна з найбільш шанованих в християнстві святих – Свята Ніно – хрестителька Грузії. Продовжимо подорож оглядом міста любові – Сігнагі, з його старовинними вуличками і незвичайною архітектурою. Заглянемо в краєзнавчий музей. Місто було повністю відреставровано за програмою «Старому місту – нове життя». Вирушаємо в будинок – музей Чавчавадзе в Цинандалі, де пройде дегустація унікальних сортів грузинських вин за додаткову плату 10 $ на 1 людини. Далі відвідаємо льох 17 століття – Нумісі, візьмемо участь в майстер класі з приготування хінкалі і чурчхели. На  завершення  відбудеться велике грузинське застілля з національними стравами. І після гарного настрою і смачних грузинських страв, ми відправимося в Тбілісі, щоб перепочити та набратися сил до нового 2018року!
Трансфер в готель, вільний час.

 

3 день
Тбілісі – новорічний ярмарок – парк Мтацминда.
Сніданок в готелі. Зустріч з гідом в холі готелю о 10.00. Відправлення на екскурсію.
Сьогодні Ви побачите, чим дихає і живе легендарне місто Тбілісі.
Наша екскурсія почнеться з огляду Собор Святої Трійці – грандіозного собору Святої Трійці в Тбілісі – головного кафедрального собору Грузинської православної церкви, що знаходиться в Тбілісі на пагорбі св. Іллі (лівий берег Кури), що займає за обсягами перше місце в світі і одного з найвищих в Європі. Далі ми відвідаємо знаменитий Собор «Метехі» (XIII ст.), Де за переказами молилася цариця Тамара.
Потім по канатній дорозі піднімемося до Нарікала – кріпосного комплексу різних епох, звідки відкривається прекрасна панорама Тбілісі. Ми обов’язково отримаємо задоволення видами водоспадів в прекрасній скелястій  ущелині, і, спустившись по вуличках, оглянемо знаменитий на весь світ квартал сірчаних лазень – Абанотубані, відомий своїм комплексом, що стоять на природних сірчаних   джерелах.
Обід за додаткову плату 10-15 $ на 1 людини.
Потім ми пройдемося по вулиці Шарден з її картинними галереями, магазинами антикварних килимів і сувенірними крамницями. Відвідаємо сучасний міст, якому було дано назву «МІСТ СВІТУ», він є другим у світі за складністю архітектури. Після ми відвідаємо церкву Сіоні і Базиліку Анчісхаті, найстарішу зі збережених церков, датовану VI століттям. Так само ми побачимо унікальну площу, аналога якій немає в світі, на ній розташовані синагога, вірменська церква, мечеть і грузинська православна церква. Далі відвідаємо новорічний ярмарок міста Тбілісі, далі відправимося до церкви «Мама тисне» і пантеону письменників і громадських діячів Грузії. Наступним пунктом буде парк розваг Мтацминда, звідки відкривається панорамний вид на все місто Тбілісі.
Збори на святкову вечерю і відправлення в ресторан.
Новорічна вечеря в кращому ресторані Тбілісі. За додаткову плату від 100 $ до 150 $ Все залежить від новорічної програми.

 

4 день
Тбілісі «Прийди до тями після застілля».
Сніданок в готелі. Подарунок від компанії, обід в грузинському ресторані, де будемо похмеляться чачою і вином досхочу))) Вільний час. Добираємося до готелю самостійно!
Також ви можете замовити грузинські лазні, де Ви після застілля розслабитеся. Відвідати сувенірні лавки, блошиний ринок. Або просто погуляти по старому місту Тбілісі і насолоджуватися архітектура 2000 літньої давнини.

 

 

5 день
Сніданок в готелі.
10:00 Вирушаємо на гірськолижний курорт Гудаурі.
Вільний час на гірськолижному курорті Гудаурі, де Ви зможете покататися на лижах і сноуборді. Випити глінтвейну з видом на гору Казбегі.
18:00 Повернення в Тбілісі. По дорозі ми можемо відвідати село Пасанаурі, де Ви можете спробувати справжній гірський і найсмачніший хінкалі, за додаткову плату 10-15 $ на 1 людини. Трансфер в Тбілісі. Вільний час.

 

 

6 день
Сніданок у готелі.
Звільнення номерів до 12.00. Вільний час.
Трансфер в аеропорт. Якщо у Вас пізній виліт, Ви можете залишити Ваш багаж в готелі і в призначений час, Вас заберуть в аеропорт.

 

У вартість включено:
• Транспортні послуги по всій програмі
• Послуги кваліфікованого гіда
• Супроводжуючий по всій програмі від компанії
• Підйом на канатній дорозі до фортеці Нарікала
• Проживання в готелі на базі сніданків
• Подарунок від компанії «Прийди до тями після застілля»
• Майстер клас з приготування Хінкалі і чурчхели
• Вхідні квитки в музей Цинандалі
• Грузинське застілля з національними стравами і вином

 

 

У вартість не включено:
• Авіапереліт
• Страховий поліс
• Обіди і вечері
• Інші міцні напої, що не вказані в турі
• Новорічна вечеря
• Дегустація вина в Цинандалі 10 $

 

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Посейдон тур Дніпро