Новий рік у Грузії

kartinka-novyy-god-v-gruzii Блог
НОМЕР РОПОЗИЦІЇ 11 
Вартість : 235.00 USD

Маршрут: Київ-Тбілісі

ДАТИ ВИЇЗДІВ

Грудень
30

1 День
Приліт у  Тбілісі
Зустріч в аеропорту. Трансфер  у готель.
Розміщення. Ночівля.

2 День
Тбілісі -Новорічна ярмарка  -Мцхета
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом в холі готелю о 10.00. Відправлення на екскурсію.
Сьогодні Ви побачите, чим  дихає і живе легендарне місто Тбілісі.

Наша екскурсія почнеться з огляду Цмінда Самеба – грандіозного собору Святої Трійці в Тбілісі – головного кафедрального собору Грузинської православної церкви, що знаходиться в Тбілісі на пагорбі св. Іллі (лівий берег Кури), що займає за обсягами перше місце в світі і одного з найвищих в Європі. Далі ми відвідаємо знаменитий Собор «Метехі» (XIII ст.), Де за переказами  молилася  цариця Тамара.

Потім по канатній дорозі піднімемось до Нарікала – кріпосного комплексу різних епох, звідки відкривається прекрасна панорама Тбілісі. Ми обов’язково отримаємо задоволення видами водоспадів в прекрасній  скелястій  ущелині, і, спустившись по вуличках, оглянемо знаменитий на весь світ квартал сірчаних лазень – Абанотубані, відомий своїм комплексом, що стоять на природних сірчаних джерелах.

Обід за додаткову плату 10-15 $ на 1 людину

Потім ми пройдемося по вулиці Шарден з її картинними галереями, магазинами антикварними килимами  і сувенірними крамницями. Відвідаємо сучасний міст, якому було дано назву «МІСТ СВІТУ», він є другим у світі за складністю архітектури. Далі ми відвідаємо церкву  Сіоні і Базиліку Анчісхаті, найстарішу зі збережених церков, датовану VI століттям. Так само ми побачимо унікальну площу, аналога якій немає в світі, на ній розташовані синагога, вірменська церква, мечеть і грузинська православна церква. Далі відвідаємо новорічний ярмарок міста.

Далі Екскурсія в Місто-музей Мцхета – спадщина ЮНЕСКО. Заснований в 2-й половині I тисячоліття до н. е. Піднімемось в монастир Джварі ( «Хрест»), храм VI століття, розташований на перехресті  річок Кури і Арагві. Ми продовжимо огляд і відвідаємо кафедральний собор Светіцховелі (Животворящий стовп) XI століття, пройдемо старовинними вулицями Мцхета і, прогулявшись по сувенірному базару, відвідаємо Монастир Самтавро XI століття.

Трансфер в готель.
Новорічна вечеря в кращому ресторані Тбілісі. За додаткову плату від 100 $ до 150 $ .Все залежить від новорічної програми

 

3 День
Тбілісі «Прийди до тями після застілля».
Сніданок у готелі. Подарунок від компанії, обід в грузинському ресторані, де будемо похмеляться чачою і вином досхочу.))) Вільний час. Добираємося до готелю самостійно!Також ви можете замовити грузинські лазні, де Ви після застілля розслабитеся. Відвідати сувенірні лавки, блошиний ринок. Або просто погуляти по старому місту Тбілісі і насолоджуватися архітектура 2000 тисячної давності.

4 День
Сніданок у готелі.
Звільнення номерів до 12.00. Вільний час.
Трансфер в аеропорт.
Якщо у Вас пізній виліт, Ви можете залишити Ваш багаж в готелі і в призначений час Вас заберуть в аеропорт.

 

У вартість включено:
• Транспортні послуги по всій програмі
• Послуги кваліфікованого гіда
• Супроводжуючий по всій програмі
• Підйом на канатній дорозі до фортеці Нарікала
• Проживання в готелі на базі сніданків
• Подарунок від компанії «Прийди до тями після застілля»

У вартість не входить:
• Авіапереліт
• Страховий поліс
• Обіди та вечері
• Інші міцні напої, що не вказані в турі
• Новорічна вечеря; (Вартість від 100-150 $)

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Посейдон тур Дніпро